![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/279289802_3220890184863304_3763073277060706126_n-e1651656070194.jpg)
Наші фахівці залучили до проєкту важкохворих та осіб з інвалідністю з числа вимушено переміщених осіб, які знаходять в м.Івано-Франківськ.
За період війни в Центрі прийому вимушених переселенців Карітасу Івано-Франківськ наші працівники надали допомогу у вигляді медикаментів, памперсів, милиць та інших засобів індивідуального догляду для тих, хто цього потребував.
Спеціалісти з догляду вдома – потужна команда з 12 осіб! Вони щоденно за графіком відвідують людей, які знаходяться на індивідуальній опіці, надаючи їм соціальні послуги, а саме:
- ведення домашнього господарства(прибирання, закупи, приготування їжі);
- догляд за тілом;
- забезпечення психологічної підтримки для хворих та їх родин;
- надання консультацій з догляду за хворими;
- за потребою відбувається перенаправлення до вузьких спеціалістів.
Крім того, Центр забезпечує інформаційно-консультативну діяльність, як для вимушено переміщених осіб, так і для місцевих жителів, а також надає засоби реабілітації у вигляді, візочків, милиць, ходунців, памперсів, протипролежневих матраців.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/279401272_3220890188196637_5458505523899873349_n.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/278842144_3220890164863306_8477367941526219600_n.jpg)
У Центрі зареєстровані 130 місцевих жителів, які крім соціальних послуг отримують також щомісячну матеріальну допомогу, щоб вижити в тяжкі для країни та людей часи.
Дякуємо нашим турботливим фахівцям за вашу працю!