![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/274325817_1811374602386578_3477453031423912930_n-e1646046874480.jpg)
В цей надважкий для всіх нас час, нам потрібно об’єднувати зусилля та підтримувати один одного. Так працівники проєкту «Стале надання соціальних послуг» придбали та передали хліб для підопічних напрямку «Догляд вдома».
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/274377925_1811374519053253_8613588220330280983_n-819x1024.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/274476056_1811374565719915_3839132357556644873_n-819x1024.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/274476436_1811374482386590_6203422025610160459_n-819x1024.jpg)
Це самотні літні люди, більшість з яких не покидає своїх осель. Тож таку підтримку зараз важко переоцінити! Дякуємо нашим працівницям за оперативне реагування на ситуацію!
Categories:
Новини