![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/276119295_1826067217583983_4525378731054376145_n.jpg)
Проект “Інновації для здоров’я: сталі підходи в опіці для зменшення впливу Covid-19, для людей похилого віку у Вірменії, Україні та Молдові” продовжує свою роботу у м. Краматорськ та Слов’янськ.
Соціальні працівники проекту у цей важкий військовий час продовжують надавати психо- соціальну підтримку, послуги з догляду вдома, по можливості закриваючи усі наявні потреби своїх підопічних.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/275971391_1826067150917323_6311211441763769066_n-1024x576.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/275998872_1826067120917326_7797752925915931638_n-1024x770.jpg)
Завдяки благодійній допомозі, стало можливо підтримати бенефіціарів ще й продуктовими набори. Щира подяка благодійникам за важливу підтримку!
Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства охорони здоров’я Австрії та Карітасу Австрія.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/03/innovacziyi-dlya-zdorovya.jpg)
Categories:
Новини