![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/283941758_1529733120762389_3119132566423506473_n.jpg)
Надаються медико-соціальні послуги для людей похилого віку, що постраждали від війни. В рамках проекту забезпечується надання медико-соціально послуг для внутрішньо переміщених осіб похилого віку, а безкоштовне надання в оренду реабілітаційного обладнання.
Проєкт реалізовується за підтримки та фінансування Карітас Австрії у співпраці з Caritas Ukraine
Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном:
+ 38 (067) 722 18 93 – керівник проєкту
Наша адреса:
м. Львів, вул. Озаркевича,4
Categories:
Новини