![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/280780894_1866147436909294_7467079535989850988_n-e1652707100434.jpg)
Людей про яких не піклуються родичі та держава, називають фактично самотніми. Працівники Карітасу Краматорськ опікуються такими літніми людьми, а тому вони з цим твердженням незгодні. «В нас же є Карітас. Ми знаємо, що про нас подбають, той ми не самотні ніякі», — сказала одна з підопічних.
Ми ж дякуємо, що ми не самі в нашій діяльності. Так хочемо виказати щирі слова безмежної вдячності ГО «Культурно-освітня фундація «Лібері Лібераті» та особисто Тетяні Луговій за надані 30 продуктових наборів та 10 пакунків памперсів для дорослих переданих для підопічних напряму «Догляд вдома» проєкту «Адвокація сталих соціальних послуг».
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/281591034_1866147586909279_894146442186283565_n-768x1024.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/280655663_1866147800242591_4947606756726159404_n-768x1024.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/280855535_1866147420242629_5123880220891456484_n-768x1024.jpg)
З питаннями щодо участі в програмі «Догляд вдома» можна звертатись з 9:00 до 17:00 за телефонами:
Гаряча лінія 066 993 2800 чи 093 725 6904
Координатор «Догляду вдома» 050 315 6832 Інна Кравцова