Одним із пріоритетних напрямків діяльності благодійного фонду Карітас Запоріжжя залишається надання соціальної послуги «Догляд вдома».

Соціальні працівниці проєкту «Адвокація сталих соціальних послуг» докладають максимум зусиль для покращення якості життя літніх людей, особливово в умовах часу війни.

Соціальні послуги для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю надаються в домашніх умовах, згідно Державного стандарту догляду вдома. Залежно від ступеня життєвих потреб, зміст та обсяг соціальної послуги визначаються індивідуально для кожного одержувача соцпослуги.

Важливою складовою цієї послуги є допомога у забезпеченні технічними засобами реабілітації та навчання навичкам користування ними.

Забезпечивши інвалідними візками, ходунками, милицями та палицями людей з порушеннями опорно-рухового апарату, які обмежені в вільному пересуванні, ми полегшуємо їх життя.

Ніна Петрівна – одна з тих самотніх літніх жінок, яка з початку березня отримує важливу для себе послугу.

Соціальна працівниця проєкту на постійній основі допомагає купувати і доставляти їй ліки та продукти харчування.

А сьогодні, через порушеннях нормального функціонування опорно-рухового апарату, підопічна була забезпечена підлокітною милицею для полегшення пересування.

Для самостійного користування працівницею фонду проведено навчання щодо регулювання висоти засобу та безпечної експлуатації.

Categories: Новини