![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/241676859_5004657862896851_1562670119569154368_n.jpg)
Постійно відвідуючи наших підопічних проекту «Домашня опіка», ми бачимо, як вони скромно живуть та ледве зводять «кінці з кінцями».
Особливо зауважили, що за останній рік з настанням пандемії коронавірусу, їх фізичний та психоемоційний стани погіршились ще більше. Багато із них перенесли Covid-19, хто в легкій формі, хто в середній, а хто й і у важкій. Боротьба з його наслідками триває і до сьогодні. Їх життєві умови суттєво погіршилися.
Але завдяки Вам, дорогі наші благодійники, які пожертвували кошти на благодійній онлайн-платформі @dobro.ua.charity, ми змогли закупити 60 продуктових наборів для потребуючих стареньких та осіб з інвалідністю з числа ВПО і місцевих жителів Харкова.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/241637480_5004657859563518_7465542981473682662_n-1024x682.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/241669383_5004657869563517_7748561101872535716_n-768x1024.jpg)
Наші підопічні на певний період часу матимуть змогу нормально харчуватись не думаючи про вибір: ліки чи їжа.
Ваша підтримка у цей нелегкий час дуже важлива! Щиро дякуємо від імені всіх потребуючих за Вашу доброту, турботу та щедрість!