![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/59792209_2072835782814249_3797280465858068480_n.jpg)
Цю розповідь ми хочемо присвятити людині, яка пережила Другу світову війну та окупацію. Анатолію Васильовичу майже 90, і за своє довге життя він бачив, як змінюються люди, місто, країна..
Під час німецької окупації Дніпропетровська, хлопець пережив чимало: примусову працю, втрату друзів, близьких. Але своє життя зберіг. По закінченню війни Анатолій закінчив школу, вступив до ремісничого училища. Базові професійні навички та природній хист допоміг пану Анатолію у подальшому.
З часом чоловік почав працювати на ЮМЗ, спочатку звичайним робочим, згодом – старшим майстром. На заводі познайомився з майбутньою дружиною. Не зважаючи на свій дуже поважний вік, Анатолій Васильович має здоровий дух та ясну пам’ять.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/60100690_2072835886147572_7822649890139275264_n.jpg)
Завдяки напряму “Домашнія опіка”, пан Анатолій отримує підтримку та допомогу. Соціальний працівник Люда Шостак регулярно прибирає у домі, закуповує продукти, робить гігієнічні процедури. За словами Анатолія Васильовича, це неабияк мотивує його дожити до 90-річного ювілею.