![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/89710514_2659371220827366_2470104870967836672_o.jpg)
Миколі Павловичу 82 роки. Своє дитинство чоловік провів на Донеччині, а в 1980 році переїхав до Дніпра, де згодом і одружився. 20 років пропрацював на шинному заводі складальником автопокришок. Життя йшло…
Коли, в 2004 році у пана Миколи померла дружина – він залишився сам. Це дуже відобразилося на його психоемоційному стані, внаслідок чого він занедбав своє житло. А потім і здоров`я дало про себе знати: почала розвиватися хвороба Паркінсона, та поступово почав втрачатися зір. Пан Микола вже не в змозі сам себе обслуговувати.
![](https://i2.wp.com/homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/89772264_2659371480827340_4694035608236982272_o.jpg?fit=640%2C427)
Старенький має двох синів, проте вже 16 років з ними немає ніякого зв`язку. А нещодавно з паном Миколою трапилася жахлива пригода: у ванній кімнаті перегоріла лампа, він намагався сам її замінити, але не втримався і впав, отримав травми. Так і пролежав 2 дні, поки сусіди насторожилися, що його вже не було видно і вибили двері.
![](https://i2.wp.com/homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/89525212_2659371557493999_2237502713665421312_o.jpg?fit=640%2C427)
Микола Павлович був дуже виснаженим, кволим, потребував догляду… Сусіди й звернулися до КарітасуДонецьк в відділення “Домашня_опіка” за допомогою.
Ситуація була настільки важкою, що довелося підключати всю професійну команду соціальних працівників Домашньої опіки (прибирання, травлення комах), щоб можна було налагодити побут старенького…
![](https://i0.wp.com/homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/89775042_2659371324160689_655966528302219264_o.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i2.wp.com/homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/89867970_2659371410827347_5108744250040778752_o.jpg?fit=640%2C427)
За 4 місяці догляду пана Миколи соціальним працівником Чернухою Інною, можна побачити позитивну динаміку в його стані здоров`я (старенький почав краще пересуватися по квартирі) і з нетерпінням чекає на кожну зустріч з соціальним працівником.