![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/79000993_2471159249648565_294170998821879808_o.jpg)
30 листопада цього року Віталію Степановичу виповнилося 85 років. Він народився в Луганскій області, а після школи – вступив до технікуму в Дніпрі. Потім були армійські роки, але одразу після служби пан Віталій продовжив навчання в Металургійному інституті та працював на заводі.
⠀
Саме в цей час Віталій Степанович зустрів своє кохання та одружився на прекрасній жінці, яка згодом народила маленьку донечку. Родина жила щасливо, допоки у їх життя не увірвалась трагедія.
⠀
Коли доньці пана Віталія було 18 років її життя обірвалося. Здоров’я сильно погіршилось після цього, а дружина взагалі не захотіла жити і згодом, її серце не витримало.
⠀
А Віталій Оклександрович повністю осліп. Вже більше 20 років він живе сам. Не зважаючи на тривалий час, чоловік і досі не може оговтатись від пережитого горя. Йому дуже самотньо, сумно і тяжко справлятися по господарству.
![](https://i0.wp.com/homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/78773026_2471159379648552_3483867747262136320_o.jpg?fit=640%2C480)
![](https://i2.wp.com/homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/79871616_2471159239648566_377358820218765312_o.jpg?fit=640%2C480)
![](https://i1.wp.com/homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/78634780_2471159256315231_3179881421024002048_o.jpg?fit=640%2C480)
Соціальний працівник відділення “Домашня опіка” Карітасу Донецьк в місті Дніпро Олександр допомагає старенькому і по господарству, і супроводжує до магазину, на базар, до аптеки та лікарні. А головне, завжди підіймає йому настрій, аби Віталію Степановичу було трохи легше переживати горе.