![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/125012461_3308964175868064_3199595686302334505_n.jpg)
Доброта, милосердя, співчуття, як багато вкладено в зміст цих слів. Це милість людського серця, розуміння, м’якість, співчуття, ніжність, любов та доброзичливе ставлення до людей. Це не слабкість, а сила, тому що доброта та милосердя властиві людям, які здатні прийти на допомогу. Кожен з нас в своїй буденності багато чує про благодійність та не завжди замислюється і усвідомлює про важливість своєї участі в ній.
Саме у Всесвітній День Доброти (який відначається 13 листопада), наші волонтери долучилися до Акції Милосердя, адже – це можливість нагадати людям про важливість прояву людяності і взаємодопомоги у повсякденному житті, коли наслідки пандемії відчуваються не лише на санітарному полі, а й у соціальному житті.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/125338406_3308964082534740_3557135433074315975_n.jpg)
Волонтери благодійної їдальні Карітасу порадували підопічних проєкту «Домашня опіка» гарячими домашніми обідами.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/125244939_3308964179201397_4474592064676487756_n.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/125299453_3308964722534676_8625021671476151712_n.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/125308156_3308964265868055_1804469309841348817_n.jpg)
Добрі слова і вчинки, спрямовані на порозуміння, взаємодопомогу, підтримку одне одного, породжують радість, задоволення, повагу, любов між людьми.Тож, давайте робити добро і словом, і ділом постійно. Цим ми зігріємо людські душі, серця і вони від цього стануть щасливішими.