![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/122967293_2825810187650703_4948997494940964256_o.jpg)
Для соціальних працівників та керівника проєкту «Домашня опіка» було проведено тренінг на тему «Превентивні заходи у боротьбі з психологічними стресами».
Тренер: лікар-практик Шпеко Світлана Олексіївна.
Виходячи з того, що соціальні працівники, обслуговуючи своїх бенефіціарів, часто зазнають психологічної та фізичної втоми, то ж вкрай важливою необхідністю для них є потреба відновлювати сили та володіти ключовими прийомами, щоб оминути внутрішню кризу та бути у чудовій професійній формі.
Під час тренінгу лікар-практик Шпеко Світлана Олексіївна ознайомила слухачів з найбільш важливими правилами відновлення організму від втоми та непередбачуваних епізодів праці з бенефіціарами.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/122968318_2825810174317371_798209884971181806_o.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/123136852_2825810260984029_2408083083137527994_o.jpg)
Під час заходу було акцентовано на фізіологічній складовій, яку необхідно контролювати та підживлювати фізичними вправами, внутрішніми настановами, а також поповнювати організму найбільш ефективними медичними препаратами вітамінного спектру.
Після тренінгу слухачі, обмінюючись думками, позитивно оцінили цей захід, акцентуючи на пізнавальній та практичній складовій теми «Превентивні заходи у боротьбі з психологічними стресами».
Tags: #домашня опіка