Проєкт : “Сприяння у доступі до медичного обладнання для соціально незахищених верств населення” , котрий функціонує завдяки співпраці Caritas Ukraine за фінансової підтримки CNEWA Canada


В рамках даного проєкту проводяться безкоштовні навчальні вебінари /тренінги з основ догляду вдома.

Даний проєкт діє на базі БФ Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького у кабінеті : “Домашня опіка”.

У центрі діє випозичання реабілітаційного обладнання , а також можна отримати індивідуальні консультації щодо догляду за важкохворими людьми – по телефону , в центрі та вдома.
Сестра медична, котра залучена у проєкт проводить навчання родичів, як правильно доглядати за паліативними хворими, як провести профілактику пролежнів, контрактур, техніку переміщення в ліжку, покаже як провести гігієну тіла та інше.

Навчальні вебінари котрі будуть проводитися у липні місяці.

1. Тема: “Хвороба Айцгеймера. Основи догляду за пацієнтами” – вебінар буде транслюватися 30.07.2020 р. початок о 14:00 – 15:30 год- тренер Марта Рипихович – завідувач відділення паліативного лікування у БФ Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького
Посилання на трансляцію meet.google.com/hdo-uqhk-bag
2. Тема: “Професійне вигорання. Як не втратити здоров’я на роботі” – тренер Олена Ворона – психолог у Центрі Психічного здоров’я при Шпиталі Шептицького, вебінар буде транслюватися 31.07.2020 р., початок о 14:30-16:00 год.
Посилання на трансляцію meet.google.com/hdo-uqhk-bag

До навчання запрошуємо: молодший медичний персонал закладів охорони здоров’я, опікунів та родичів паліативних пацієнтів,соціальних працівників, волонтерів.

Categories: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *