![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_2076.jpg)
12-14 червня 2019 року в Києві відбулась робоча зустріч в рамках проекту «Мережа центрів Домашньої опіки \ Паліативної допомоги, Карітасу України, 2019».
В заході взяли участь регіональні координатори проекту із 12 міст.
В перший день зустрічі було представлено проміжну оцінку проекту, яка проводилась у 1-у кварталі 2019 року залученими зовнішніми експертами Тарасом Брижоватим та Денисом Дмитрієвим, щодо підвищення якості життя осіб, які потребують догляду на дому або паліативної допомоги.
Експертами з евалюації було надано наступні рекомендації:
- Формування стратегічного бачення розвитку напрямку послуг догляду в системі Карітасу;
- Розробка стандарту надання послуг догляду в Карітасі;
- Розвиток системи управління персоналом;
- Розвиток системи моніторингу та оцінки;
- Розробка та впровадження стратегії забезпечення сталості (Залучення коштів місцевих бюджетів; Прямий продаж послуг; Альтеративні міжнародні\національні донори).
![](https://i2.wp.com/homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_2079.jpg?fit=640%2C427)
Основними результатами є висока актуальність проекту та критична необхідність продовження. Регіональні виконавці проекту докладають максимальні зусиль враховуючи наявні ресурси.
![](https://i0.wp.com/homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_2086.jpg?fit=640%2C427)
Наступні два дні робочої зустрічі було присвячено програмі планування на продовження діяльності у 2020-2022 роках, разом із представником донора Петрою Крайнікер та її асистенткою Ольгою Чертіліною.
![](https://i1.wp.com/homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_2074.jpg?fit=640%2C427)
Під час зустрічі було складено покроковий план, що необхідно зробити протягом липня-грудня 2019 року. Важливим стали роботи присутніх у малих групах, під час яких учасники мали можливість долучитися до складання нової програми
Tags: #домашня опіка