![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/138698698_1198881423847562_2951620332389883965_o.jpg)
Проєкт «Домашня опіка/Догляд за літніми та хворими людьми», який у Дрогобичі впроваджує Благодійна організація “Центр милосердя” з січня 2021 року, розпочав свій 2-й етап.
Проєкт надає адресну соціальну, психологічну та побутову підтримку самотнім людям, які залежні від сторонньої допомоги в побуті.
Соціальна послуга «догляд вдома» надається людям літнього віку, одиноким, одиноко проживаючим, важкохворим, людям з інвалідністю згідно з державним стандартом.
Контактна інформація для довідок – 067 6 888 031
Categories:
Новини