![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/83593457_2445017899049383_5358207808997163008_o.jpg)
22 січня 2020 року, у харківському прес-клубі відбулася пресконференція на тему: «Кому допоможе “Домашня опіка” – перша соціальна ініціатива на території України?»
Марія Сех – керівниця проекту «Домашня опіка для ВПО на Сході України» та Наталія Астахова – соціальна працівниця розповіли журналістам про допомогу проекту переселенцям із зони бойових дій на Донбасі.
У пресконференції взяли участь також отримувачі допомоги фонду.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/82746290_2445018022382704_8485981819202699264_n.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/82566252_2445017959049377_2914680827017166848_n.jpg)
Categories:
Новини