![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/104112718_2706763522760966_7017973102516271903_o.jpg)
У Хмельницькому продовжують активно допомагати людям, котрі в час карантину опинилися у складній життєвій ситуації.
В рамках проекту На відстані руки – Хмельницький, Волонтерський лідерський рух., соціально активні підприємці та небайдужі городяни підготували для самотніх, літніх та людей з інвалідністю 30 продуктових наборів, щоб забезпечити необхідними продуктами.
Допомогти може кожен, придбавши продукти харчування у спеціальних точках продажу, а це на сьогодні – 15 магазинів міста. В кожному з них облаштований спеціальний кошик – придбане слід покласти туди. Продукти заберуть волонтери і розвезуть тим, хто справді потребує допомоги.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/104255098_2706766456094006_5078351222513263380_o.jpg)
👉Банківський рахунок:
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ БЛАГОДIЙНИЙ ФОНД КАРIТАС
р/р UA313154050000026002526249007
в ХФ КБ “Приватбанк”, МФО 315405, Код ЗКПО 26216817
Центр Карітас: Хмельницький, вул. Зарічанська, 10/3