![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/1.jpg)
Карітас Маріуполь продовжує опікуватись людьми, які через складні життєві обставини, спричинені інвалідністю, віком, станом здоров’я, потребують допомоги.
Наші активісти надають послуги з догляду в с. Миколаївка та с. Новогнатівка, Волноваського району. Вони купують і доставляють в будинок своїх підопічних продукти харчування і ліки, готують обіди, допомагають по господарству, допомагають в догляді за тілом.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/5.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/10.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/2.jpg)
Tags: #UHF #карітас маріуполь
Categories:
Новини