![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/100090620_2830565763707910_1224966896642686976_o.jpg)
Усім нашим підопічним потрібна допомога і підтримка під час карантину, а особливо людям після операції та під час реабілітації.
Пані Олені 52 роки, вона з міста Шахтарська Донецької області, але через війну опинилася у Дніпрі. Окрім житлових негараздів, жінка мешкає у гуртожитку, додалися і проблеми зі здоров’ям: друга операція на лівій нозі та важка реабілітація. Пані Олена переселенка тому допомогти їй нікому.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/100918700_2830565777041242_7221520460595331072_o-1024x766.jpg)
На щастя, її підтримує Домашня опіка. Соціальний працівник Олександр Шостак допомагає жінці стати на ноги: робить масажі, проводить реабілітацію. А ше займайтеся хатніми справами, закуповує продукти, підтримує психологічно.
Categories:
Новини