![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/141472970_4295720707123907_3413366559440440153_o.jpg)
Напередодні Різдвяних свят, завдяки підтримці БФ «Старенькі», допомогли продуктами харчування найбільш малозабезпеченим, потребучим стареньким проєкту «Домашня опіка» БФ «Карітасу Харкова».
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/140755433_4295720683790576_5084222022225989046_o-1024x768.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/141483235_4295720987123879_8991466199742849924_o-1024x683.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/141616945_4295720873790557_3615506719129857938_o-1024x768.jpg)
Дані продуктові набори, принесли неймовірну радість нашим стареньким, адже за зекономлені власні кошти, закуплять собі ті чи інші ліки, які вкрай життєвонеобхідні для підтримки їх фізичного здоров’я. Чужих дідусів і бабусь не буває!
Пропонуємо спільно стати Другом та долучитись до підтримки стареньких людей та осіб з інвалідністю, які опинились у складних, життєвих ситуаціях.
Детальна інформація за телефонами: +380950429305, +380675605580.
Categories:
Новини