![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/75553049_2380116258752865_1748524024205410304_o.jpg)
Кожен з нас покликаний творити добро, бути милосердними одне до одного, любити і цінувати життя, але люди розуміють життя по-різному. Одні живуть для себе в багатстві, в розвагах, а другі творять добро і залишають гарний слід та пам’ять на багато років, а може й століть…
Відділення “Домашньої опіки” Карітасу Донецьк в місті Дніпро висловлюють щиру подяку METRO Cash & Carry Ukraine за надану допомогу у вигляді миючих засобів та засобів особистої гігієни підопічним проекту.
![](https://i0.wp.com/homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/73089509_2380116058752885_2734947453680746496_o.jpg?fit=640%2C479)
![](https://i2.wp.com/homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/75478430_2380115842086240_4310392761237897216_o.jpg?fit=640%2C480)
Наші соціальні працівники доставили частинку вашої турботи у кожен дім, де цього потребували старенькі підопічні проекту.
Нехай ваші добрі справи повертаються вам сторицею!
Categories:
Новини