![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/160187994_2945525385726865_7384636057174021084_o.jpg)
Напередодні перших весняних свят, співробітники БФ” Милосердя-Луганськ” привітали самотніх людей похилого віку, бенефіціарів проекту “Зміцнення здоров’я, стійкості громад та засобів до існування в Донецькій та Луганській областях”.
Руками дітей були створені вітальні листівки та саморобки. До цього долучилися п’ять шкіл Станично-Луганського району.
Всі подарунки були передані соціальними працівниками своїм підопічним, з найкращими побажаннями від дітей!
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/160510692_2945525469060190_4305126723753998493_n.jpg)
Проект «Зміцнення здоров’я» реалізується за організаційної підтримки Caritas Ukraine і фінансується Австрійським агентством розвитку (ADA) за кошти Австрійського співробітництва з питань розвитку та Caritas Österreich.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/t.jpg)
Проект “Стійкість та Розвиток” реалізується за підтримкиCaritas Ukraine та Caritas Österreich.
Tags: #милосердя луганськ