![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/84989906_2601013769996445_8304922520742526976_o.jpg)
83-річна Галина Іллівна залишилася зовсім сама. Дітей народити не пощастило, проте знайшла щастя в сімейному житті. З чоловіком прожила довгих 51 рік…
Пані Галина народилася на Дніпропетровщині, а після закінчення школи переїхала у Дніпро. Тут і стала бухгалетором, тут і зустріла справжнє кохання.
Проте, промайнуло життя… та прийшли роки старості. Залишилися вдвох з чоловіком. Стренькі, хворі, а допомогти нікому.
Саме в цей важкий час в їх житті з`явилась соціальний працівник Віділення “Домашня опіка” Карітасу Донецьк Людмила Шостак.
За таку неоціненну підтримку пані Галина дуже дякує Карітасу Донецьк та Богові. Каже: “Це він дає все: і допомогу, і силу волі жити далі”…
А сила волі жити потрібна як ніколи саме тепер! Нещодавно пішов життя чоловік старенької і вона залишилася зовсім сама. Без рідних, без друзів… Через хвороби ніг Галина Іванівна не виходить із дому, вона ледь пересувається по оселі…
![](https://i1.wp.com/homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/84989906_2601013913329764_5933811496281702400_o.jpg?fit=640%2C427)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/84894212_2601013829996439_7784748530328928256_o.jpg)
![](https://i1.wp.com/homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/85024694_2601013726663116_1208846024659959808_o.jpg?fit=640%2C479)
Але ми завжди поруч! Наш соціальний працівник допомагає проводити гігієнічні процедури, забезпечує продуктами харчування, слідкує за станом здоров`я… та проводить час разом зі старенькою… Адже, пані Галині тепер жити за двох!