![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/137324646_1197731587295879_8892730393329561977_o.jpg)
Благодійний фонд Карітас Київ продовжує акцію «Зігріті словом», ініціаторами якої виступили працівники Благодійного фонду Життєлюб, спільно з компанією Гудфуд Вдома.
Соціальні працівники проєкту «Стала система домашньої опіки в Україні» знову завітали до осель підопічних з оригінальними вітаннями. На передодні Свят Вечора та Різдва Христового вони принесли стареньким вітальні листівки та листи підтримки від небайдужих людей.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/137226490_1197731697295868_5190952717304886432_o-1024x769.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/137610505_1197731827295855_7797264964792410431_o-1024x769.jpg)
Теплі і зворушливі слова від людей до людей, які ніколи не бачили одне одного, які ніколи не чули голосу одне одного стали дивовижним і щирим подарунком для наших підопічних! Щирим теплим словом благодійники зігріли душі стареньких людей.
Цього разу листи до наших бенефіціарів надійшли з Харкова, Миколаєва та Києва.
Підопічні проєкту вдячні організаторам акції та благодійникам, які у складний час пандемії коронавірусу, виявили до них великі людські почуття.
Tags: #домашня опіка #карітас київ