![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/95472328_2641329259486069_7775231282232950784_n.jpg)
Працівники відділення паліативної допомоги та домашнього догляду франківського Карітасу привозять людям продукти харчування, ліки. Також допомогають з хатніми справами – готують їжу, прибирають.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/95656300_2641329779486017_3776594683589820416_n.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/94889699_2641329299486065_7201740285066346496_n.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/95127051_2641329626152699_4397747057394188288_n.jpg)
Соціальна послуга догляду вдома надається важкохворим, одиноким, одиноко проживаючим, людям літнього віку, людям з інвалідністю з метою покращення якості їхнього життя та забезпечення психологічної підтримки.
Спішім творити добро!
Бережіть себе та рідних!
Categories:
Новини