![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/88433634_2644772958953859_1462926140883599360_o.jpg)
Історія кожної людини унікальна і цінна.
Пані Раїса працювала в клінічній лабораторії за фахом лаборант. Це та професія, яка вимагає уважності, відповідальності і точності. За життя у старенької були і свої перемоги, і поразки, вона долає життєві труднощі і завжди радіє чомусь доброму.
З теплотою пані Раїса розповіла про покійного чоловіка, за яким сумує багато років і про самотність, яке особливо гостро відчувається після втрати коханої людини. З віком фізичне здоров’я слабшає, а стресові ситуації посилюють придбані хвороби. Захворювання серцево-судинної системи, наявність кардіостимулятора неабияк погіршує якість життя. Старенька обмежується пересуванням по квартирі за допомогою палички і потребує допомоги.
![](https://i2.wp.com/homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/88265866_2644772805620541_1208683301234016256_o.jpg?fit=640%2C480)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/89054306_2644773065620515_6509018899818741760_o.jpg)
Ми не залишили її без допомоги! Пані Раїсою опікується відділення “Домашньої опіки” Карітасу Донецьк в м.Дніпро та соціальний працівник Момот Тетяна. Це і допомога в оформленні, отриманні та доставці безкоштовних ліків, і спостереження за станом здоров’я, і вимірювання артеріального тиску, пульсу. Окрім того є і психологічна підтримка, адже це важливо!
Бо кожна людина – унікальна! І заслуговує на добро!