![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/186488186_2978492489049138_8110688360427287920_n.jpg)
Найбільш потребуючі бенефіціари проєкту «Стала система домашньої опіки в Україні» (Домашня опіка) отримали з рук благодійників щедру допомогу – продуктові набори.
Ця ініціатива скерована на підтримку осіб, що з причин пандемії COVID-19 не мають змоги придбати продукти та базові засоби гігієни.
Ідея реалізована, завдячуючи співпраці між Благодійним Фондом Карітас Київ та Комісією з міжконфесійних та міжрелігійних відносин, за сприяння Johanniter-Weihnachtstrucker та спільно з Посольством Німеччини в Києві.
Підопічні проєкту висловлюють велику вдячність благодійникам та огортають їх своїм теплим серцем.
Tags:
Categories:
Новини