![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/93234289_1336349669895537_7278246073653526528_o.jpg)
Висловлюємо щиру вдячність METRO Cash & Carry Ukraine за надання продуктових наборів для бенефіціарів проекту “Домашня опіка” Карітасу Одеса у такий важкий час.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/93933296_1336350109895493_8428099356703326208_o-1024x768.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/92952596_1336350409895463_5248717071008661504_o-1-1024x768.jpg)
Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благодійності і, безсумнівно, відчутна підтримка знедолених і нужденних. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги.
Ми впевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію.
Tags: #домашня опіка #Карітас Одеса
Categories:
Новини