![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/172224322_794870397795284_5773404545179652960_n.jpg)
Благодійний фонд “Шпиталь Імені Митрополита Андрея Шептицького” спільно із компанією P&G та Карітасом України мали змогу забезпечити бенефіціарів проєкту “Стала система Домашньої опіки в Україні” миючими засобами.
Ця допомога дуже важлива, адже наші підопічні зазвичай не мають можливості придбати собі не тільки миючі засоби, а й усі необхідні для них засоби догляду, чи засоби гігієни.
Даний проєкт функціонує за підтримки МБФ Карітас України та Карітасу Австрія.
Categories:
Новини