![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/134287354_2857925187826474_4348228419299046312_o.jpg)
Команда Карітасу надала продуктові набори та набори миючих засобів потребуючим. Окрім допомоги, кожен підопічний отримав те, що є для них безцінним – увагу та спілкування.
Важкохворими та самотніми людьми похилого віку опікуються працівники Центру догляду вдома, що діє на базі Карітасу Івано-Франківська.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/134062885_2857925297826463_2806747623060484093_o-1024x768.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/134128968_2857925664493093_5570515316749647005_n.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/134480394_2857926047826388_8773308871952417350_o-1024x768.jpg)
Понад 120 осіб, мешканців Івано-Франківська, отримують соціальну послугу догляду вдома в рамках двох проектів «Стала система Домашньої опіки на Україні» та «Паліативні заходи: соціальна та медична допомога людям, які потребують мобільної паліативної допомоги».
Спішім творити добро!
Categories:
Новини