![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/08/68590563_2237983182966174_6812845388848955392_n.jpg)
Ми щотижня пишемо про підопічних напряму “Домашня опіка”, і завжди дазнаємося різні життеві історії. Але цей чоловік має одну особливість, якої в наших оповідях ще не було.
Пан Михайло пропрацював на одному місці 53 роки!
Зараз чоловіку 77 і більшість свого життя він віддав Південмашу.
У свому поважному віці він залишився сам – дружина померла, син також. Онука живе не в Україні, тому допомогти дідусю не взмозі. Прогресуюча хвороба Паркінсона тільки погіршує ситуацію – він не може приготувати собі їжу, прийняти душ.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/08/67972544_2237983446299481_441261680110862336_n.jpg)
Соціальний працівник “Домашньої опіки” Карітасу Донецьк в місті Дніпро Інна Чернуха стоїть на варті допомоги для пана Михайла. Вона підтримує чистоту у оселі, надає медичні послуги, підтримує гігієну та догляд за тілом.🙏