![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/132001478_1615085855363949_271831128135800248_o.jpg)
Самотні, важкохворі люди похилого віку також вірять у диво та чекають свята.
Тож, святий Миколай не забув і про стареньких людей і паліативно хворих, ‒ святкові пакунки були доставлені підопічним проекту «Домашня опіка» та «Паліативний догляд» Карітасу Тернопіль.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/131662625_1615085882030613_4422397719029568735_o-1024x766.jpg)
Радості стареньких не було меж. Для них дуже важливо відчувати себе потрібними і незабутими. Домашня опіка – це любов, милосердя та підтримка! Дякуємо всім, хто допомагає нам допомогти їм!
Більше про те, як впроваджується проект “Домашня опіка” у Карітас Тернопіль, і як йому допомогти можна довідатись у координатора проекту Наталії Масник +38 (098) 493 7179
Categories:
Новини