![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/149526190_1652576168281584_5204102689991183704_n.jpg)
Із добрим словом, благословенням й дарунками у Всесвітній День хворого директор Карітасу Тернопіль о. Андрій Марчук відвідав важкохворих підопічних проекту «Домашня опіка», що 21 рік реалізовується благодійним фондом.
Очі самотніх стареньких світились радістю. Важка недуга більшість з них на роки заперла в чотирьох стінах, позбавивши спілкування й можливості навіть вийти в магазин. Опорою, підтримкою, помічниками їм стали соціальні працівники Карітасу.
Давно кличуть їх сонечками й внуками, відкривають душу, діляться наболілим та спогадами. Візит о. Андрія нині називають справжнім святом, адже він для них не лише розрадник, а, найперше, – духівник. Спільна молитва, щира розмова і, зізнаються, не лише додають сили, а й лікують душу.