![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/00000000-e1628083212668.jpg)
Благодійний фонд Карітас Київ й надалі активно здійснює працю над проєктом «Стала система домашньої опіки в Україні» (Домашня опіка).
Команда опікується 67 бенефіціарами. Пріоритетними соціальними цільовими групами допомоги на дому є: люди похилого віку, люди з інвалідністю, ВІЛ інфіковані.
Велика увага у діяльності приділяється залучення додаткових ресурсів для забезпечення сталої діяльності проєкту.
Нещодавно БФ «Х100 Милосердя» у співпраці з Карітасом Київ надав чергову допомогу підопічним проєкту.
Бенефіціари отримали з рук благодійників продуктові набори. Зі сльозами радості на очах вони дякували благодійникам за щедру та вкрай важливу допомогу.
БФ Карітас-Київ висловлює вдячність партнерам «Х100 Милосердя», а також Алексу Яновському, засновнику Холдингу та головному меценату цього фонду за постійну увагу до осіб, що потребують допомоги та підтримки з боку благодійників.