![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/87371958_2650988374998984_4658195192778588160_o.jpg)
Свято добра та весни!
Чоловіча майстерня Карітасу Донецьк в м.Дніпро вирішила привітати жінок-підопічних відділення “Домашня опіка” із святом краси, весни та ніжності!
Так, аби старенькі не почували себе самотніми у такі чудові весняні дні хлопці з інвалідністю, які відвідують заняття у Майстерні, власними руками зробили кухонні дощечки!
Коли соціальні працівники передавали жінкам-переселенкам з Модульного містечка подарунки, то на обличчях стареньких з`являлися посмішки та сльози радості. А ще не зупинявся потік слів вдячності справжнім чоловікам за таку турботу та надзвичайну доброту!
Ось така історія добра від Карітасу Донецьк.
Categories:
Новини