![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/0000.jpg)
Нещодавно фахівці Карітасу Київ взяли участь у супервізії, яка відбувалась у Львові для керівників та соціальних працівників локальних центрів проєкту «Стала система домашньої опіки в Україні» (Домашня опіка).
Супервізори надзвичайно ґрунтовно підійшли до виконання своїх функцій, залучаючи у процес супервізії методику діалогу, спостереження, коучинку, інформування а також – практичні заняття, що проводились у групах.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/00111-1024x576.jpg)
Особливу користь учасники супервізії почерпнули від аналізу різноманітних ситуацій, що виникають у контексті стосунків: соціальний працівник – бенефіціар.
Супервізія викликала захоплення та схвальні відгуки в учасників заходу. Адже добре засвоєний та корисний матеріал – це чудовий інструмент у фаховій підтримці та професійному розвитку того чи іншого фахівця.
Tags: #домашня опіка #карітас київ