![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/103376206_2885182851579534_1955175277689647222_o.jpg)
Алевтина Миколаївна 1939 року народження. Ще з молоду і до самісінької пенсії пропрацювала в ремонто-будівельному управлінні. Праця була фізично важка, бо працювала в чоловічому колективі. Але сильний характер допоміг жінці у важких умовах для кожного знаходила і крепке слівце і слова підтримки.
А зараз пані Алевтині самій необхідна підтримка.
Здоров’я стало підводити. Перенесений інсульт, хвороба серця, постійний біль у суглобах, немає сил вийти на подвір’я, погомоніти з сусідками. Зараз в період карантину допомога особливо потрібна.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/103596394_2885182841579535_3340536874709360165_o.jpg)
Соціальний працівник з Домашньоі опіки Олена Пістова завжди допоможе, підтримає психологічно, прослідкує за станом здоров’я, зробить закупи продуктів та ліків.
Пані Алевтина дуже вдячна, що її не забувають.