![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191001_130100.jpg)
1 жовтня 2019 року, в Міжнародний День людей похилого віку, бенефіціари проекту «Домашня опіка» у Львові не були залишені без уваги жертводавців та волонтерів.
![](https://i0.wp.com/homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191001_110734.jpg?fit=640%2C480)
Працівники благодійного фонду Шпиталя імені Митрополита Андрея Шептицького разом з волонтерами від благодійного фонду «Старенькі» сформували та розвезли продуктові пакунки та засоби гігієни для 50 підопічних проекту «Домашня опіка».
Загалом, було закуплено продуктів харчування на суму 18640 грн.
![](https://i1.wp.com/homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191001_131558.jpg?fit=640%2C480)
Це вже друга спільна благодійна акція фондів, тож сподіваємось на подальшу плідну співпрацю задля покращення життя самотніх літніх людей.
Categories:
Новини