![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/260203701_4371142279650243_838144684388593480_n.jpg)
Леонід Іванович все життя до всім відомих подій 2014 року прожив на Луганщині, працював на шахті від простого прохідника до старшого майстра.
Якось у шахті сталася аварія, внаслідок якої він отримав дуже тяжку травму. Було багато операцій, тривала реабілітація, але це не допомогло повернути здоров’я і Леонід Іванович не зміг працювати далі.
Після того, як війна забрала у нього онука та дружину, він прийняв рішення виїхати з Луганщини і знайшов притулок у Дніпрі. Від свого земляка пан Леонід дізнався про існування Карітасу Донецьк в містф Дніпро, де він знайшов підтримку та допомогу в особі фахівця проекту «Домашня опіка» Олександра Дорошенка.
В свої 85 років Леонід Іванович залишається оптимістом, слідкує за подіями в світі. Він також не любить сидіти без діла, але перенесені травми дають про себе знати і обмежують його.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/260225808_4371142042983600_2374689610619420973_n-1024x768.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/260624995_4371141186317019_4243163705212150411_n-1024x768.jpg)
Саме тому соціальний працівник Олександр допомагає Леоніду Івановичу втілити його мрії, з якими він самотужки справитися не може, а саме – зробити житло більш комфортним.
Останнього разу вони разом майстрували на кухні та оновили обшивку меблевого куточка.