![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/img-5e964d7ef76f3398d33c033a554015cc-v.jpg)
На жаль, COVID-статистика погіршується. За добу 26 січня 2022 року в Україні зафіксовано 32 393 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.
Команда Карітасу Краматорськ продовжує оберігати соціально ізольованих мешканців Краматорська та Слов’янська, що потребують догляду на дому: літніх людей, ВПО, хронічно хворих, прикутих до ліжка, людей з інвалідністю тощо.
22 січня 2022 року, дев’яносто бенефіціарів проекту “Домашня опіка” отримали гігієнічні набори від благодійного фонду. Працівники Карітасу Краматорськ адресно доставили набори кожному бенефіціару.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/1643020456233-1024x768.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/img-285fe3d9d36807f478099d4f9b77c5a0-v-1024x770.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/img-595aa209e81129b648da8bcb269e9c83-v-1024x770.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/img-1351847d26aa5a6909be3e486921aa4e-v-1024x770.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/img-b7c69a2cb0b2b600438775a90426ddd3-v-1024x576.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/img-ef0f960e5f0be852147316503376debe-v-1024x770.jpg)
Кожен гігієнічний набір містить:
- зубну пасту;
- зубну щітку;
- мило для рук;
- шумпунь;
- засіб для прання;
- рідину для миття посуду;
- відбілювач тощо
Нагадаємо, що проект «Інновації для здоров’я” розпочався у липні минулого року та триватиме до 31 грудня 2022 року.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/01/innovacziyi-dlya-zdorovya-1.jpg)
Допомога надається в рамках проекту «Інновації для здоров’я: сталі підходи в опіці для зменшення впливу Covid-19, для людей похилого віку у Вірменії, Україні та Молдові», що фінансується МОЗ Австрії та Карітас Австрії.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/