![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/274462773_3167307073554949_1338045776294429765_n.jpg)
На сьогоднішній день уся робота Карітасу Волинь зосереджена на допомозі та підтримці постраждалих від воєнних дій, вимушено переселених осіб, котрі шукають прихистку у регіоні.
Однак, зважаючи на всі складнощі воєнного часу, наші постійні підопічні не залишаються поза увагою та турботою.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/278568873_2237976496351933_6294618754634941445_n-833x1024.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/278576221_2237976426351940_7738833230856181799_n-898x1024.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/278607579_2237976129685303_7770961856448165802_n-1024x577.jpg)
Проект “Домашня опіка” і надалі піклується про літніх людей та хворих, які потребують стороннього догляду, в числі яких є уже вимушено переселені особи.
Традиційно напередодні Великодня кожному підопічному “Домашньої Опіки” надали святковий продуктовий набір, аби у світлий день Воскресіння старенькі відчули радість свята, підтримку та розуміння від оточуючих людей.
Categories:
Новини