![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/278687940_3366115760287534_6746643207310891907_n-e1651047129290.jpg)
З початку цього року в Запоріжжі працівники благодійного фонду Карітас Запоріжжя опікуються людьми похилого віку та людьми з інвалідністю, надаючи їм безкоштовні соціальні послуги з догляду вдома в межах проєкту «Адвокація сталих соціальних послуг».
Більшість наших підопічних найбільше потребують практичної допомоги у побуті, у веденні домашнього господарства та самообслуговуванні.
Але не менш важливою послугою для них є супроводження (супровід) отримувача соціальної послуги в поліклініку, на прогулянку тощо.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/278845895_3057450887918978_6294966897349564358_n-e1650999585175-1024x904.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/278953632_419165656313429_1062459675248949177_n-1-768x1024.jpg)
Поєднання походу в магазин з прогулянкою на свіжому повітрі в теплу пору року – гарний привід поспілкуватися, відволікаючись від думок про сумні події у країні та помилуватися красою природи.
«Свіже повітря та прогулянки дуже корисні для мене. Вони позитивно позначаються на моему самопочутті, а свіже повітря бадьорить і наповнює силами», – отримуємо відгук від підопічної Ніни Федорівни під час такої прогулянки з фахівчинею фонду.
Ніна Федорівна мала потребу у супроводженні під час здійснення покупки мобільного телефону. Соціальна працівниця допомогла обрати необхідну модель телефону та розібратися з налаштуваннями.