Компанія P&G спільно з Міжнародним благодійним фондом «Карітас України» запускають соціальну ініціативу “Піклування в кожен дім”. В рамках цієї програми самотні літні люди, люди з інвалідністю та ті, хто потрапив у складну життєву ситуацію, зможуть дистанційно скористатися послугами благодійної пральні.

З самого першого дня своєї діяльності, компанія P&G Україна зробила благодійність невід’ємною частиною свого бізнесу. І сьогодні, під час пандемії COVID-19, коли цінність кожного слова підтримки, кожної простягнутої руки допомоги, кожної доброї справи зростає в десятки разів, компанія вирішила підтримати тих, хто як ніхто інший потребує нашої турботи і уваги – літніх людей.

У період карантину, коли саме ця категорія населення є найбільш вразливою, компанія P&G спільно з Карітас, запускає програму “Турбота в кожен дім”. Більше не потрібно думати про прання і сушку – представники Карітас забиратимуть брудні речі і повертатимуть їх чистими, тим самим мінімізуючи необхідність контакту із зовнішнім світом. «Наша спільна ініціатива дозволить забезпечити догляд, опіку та затишок тисячам людей по всій країні. Подарувавши їм чистоту, ми не лише виявимо турботу, а й покажемо приклад ефективної співпраці бізнесу і благодійників для того, щоб зробити наш світ добрішим, а значить – кращим». – підкреслив Владислав Шелоков, директор з комунікацій та мобілізації ресурсів Карітасу України.

P&G надасть Карітас свої кращі засоби для прання, такі як Ariel, Tide і Lenor, а також засоби для чищення, такі як Mr.Proper і Fairy, що допоможе зробити цю послугу не тільки корисною і своєчасною, але й максимально якісною. “Ми хочемо підтримати людей за допомогою простих, але важлівіх речей, необхідних всім. Затишок і чистота – це базові потреби для кожної домівки, особливо в сьогоднішні непрості часи. І ми спільно з Карітас Україна готові допомогти тим, хто зараз так потребує підтримки“, – сказав Дмитро Кисельов, генеральний директор Проктер енд Гембл Україна.

Categories: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *