![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/283701429_1871071856416852_4070878533769893956_n.jpg)
Наші соціальні працівники продовжують турботою та увагою підтримувати бенефіціарів програми «Догляд вдома». Доставляють додому питну воду, продукти, ліки; готують смачні страви; надають першу домедичну допомогу; прибирають в оселях; наснажують стареньких в цей лихий час добрим словом.
Кожен робочий день наших соціальних працівників починається рано зранку, а закінчується майже перед початком комендантської години.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/283604491_1871071929750178_7397128302272648336_n-819x1024.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/283884765_1871071836416854_6487125761967962254_n-819x1024.jpg)
Наснагу продовжувати надають слова щирої вдячності від людей про яких вони піклуються та допомога, яку передають партнери коли бачать, як відаючи всіх себе вони допомагають нужденним.
З питаннями щодо участі в програмі «Догляд вдома» можна звертатись з 9:00 до 17:00 за телефонами:
Гаряча лінія 066 993 2800 чи 093 725 6904
Координатор «Догляду вдома» 050 315 6832 Інна Кравцова