![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/269985609_5075033299182004_4054806229904744088_n-e1640764992574.jpg)
Передсвятковий настрій для наших бабусь та дідусів допомогли нам організувати БФ Starenki, які уже впродовж 2 років допомагають нашим бенефіціарам продуктами.
Завдяки їхній підтримці, 78 продуктових наборів отримали наші підопічні проєкту Домашня опіка та бенефіціари Карітасу_Борислав.
Долучайтесь до добрих справ!
Детальну інформацію, як допомогти проєкту (бабусям та дідусям) Ви можете отримати в організації за адресою: м. Борислав, вул. Грушевського, 26 та за телефоном +380674516025 (керівник проєкту, Оксана Сип’як)
Categories:
Новини