![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/285448823_1877126875811350_49580081651738259_n.jpg)
Завдяки нашим партнерам знов маємо гарні новини з Краматорська. Так, завдячуючи Тетяні Луговій та ГО «Культурно-освітня фундація «Лібері Лібераті», наші соціальні працівники вже вдруге в цьому місяці доставили 30 продуктових наборів для підопічних напряму «Догляд вдома» та людям в складних життєвих обставинах.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/285131917_1877126919144679_261797507155795864_n.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/285474827_1877126862478018_171731349295770982_n.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/285102632_1877126872478017_2577984309817580311_n.jpg)
Важкохворим були доставлені памперси загальною вартістю понад 12 тисяч гривень. Їх придбання стало можливим завдяки благодійному внеску від Францисканського монастиря в Баварії, Німеччина та особисто Миколі Лесюку.
Ми дякуємо нашим партнерам, що кожного дня пліч-о-пліч, продовжуємо надавати допомогу!
Categories:
Новини