![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/272944565_1453239391745096_5792803656118808748_n.jpg)
Дякуючи підтримці Карітасу Австрії та Карітасу України центр “Домашньої опіки” Карітасу Борислав отримав міні-грант на закупівлю реабілітаційного обладнання.
Завдяки отриманим коштам було оновлено базу обладнання і діє пункт випозичення реабілітаційного обладнання за адресою: м. Борислав, вул.Грушевського, 26
Контактна особа: Оксана Сип’як – керівник проєкту (тел. +380674516025)
Categories:
Новини