![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/272871637_3165920803639638_8681067634595540636_n-e1643618629712.jpg)
МИ ПОРЯД – програма допомоги літнім людям протягом січня 2022 року забезпечила бенефіціарів проєкту «Стала система домашньої опіки в Україні» (Домашня опіка) продуктовими наборами.
Цей жест допомоги – є вельми актуальним та доречним, адже наші підопічні мають велику потребу у підтримці та допомозі.
У цій публікації хочеться сказати кілька теплих слів про наших партнерів, зрештою їхня позиція, дія та слово промовисто характеризують їхній внутрішній світ та характер цих людей, що об’єднані спільною ідеєю.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/272621734_3165920720306313_2380289563950199337_n-769x1024.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/272831487_3165920703639648_1299316650783879633_n-578x1024.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/272902124_3165920860306299_1106931209865952368_n-769x1024.jpg)
Цитата: «Ми сильні та успішні люди і допомагаємо тому, що вважаємо це правильним. Ми впевнені, що тільки від нас з вами залежить: чи стане цей світ трішечки яскравішим та добрішим чи ні. Ми поряд з тими, кому дійсно важко, ми там, де ситуація критична і людина не справляється сама».
Бенефіціари проєкту безмежно вдячні за допомогу і надсилають благодійникам щирі почуття любові та поваги.
Tags: #домашня опіка #карітас київ