![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/274367645_3181401518758233_463995780000468170_n-e1645432023201.jpg)
Партнери Карітасу Київ інклюзивна пекарня Good Bread from Good People і далі виявляє увагу та демонструє якісні стандарти солідарність до людей, що перебувають у кризовій ситуації.
Вже вкотре ця організація надає підопічним фонду гарячі обіди. На цьому тижні найбільш потребуючі бенефіціари проєкту «Стала система домашньої опіки в Україні» (Домашня опіка) отримали від пекарні гарячі обіди.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/274247537_3181401545424897_8300867340013978842_n-769x1024.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/274292198_3181401415424910_764103563818438912_n-769x1024.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/274329477_3181401418758243_5438253395296671516_n-769x1024.jpg)
Ця допомога є вельми корисною та вчасною. Адже пенсійне забезпечення багатьох бенефіціарів є скромним та й приготувати таку смакоту наші підопічні самостійно не можуть, з огляду на їхні недуги. То ж ласували і дякували, зі сльозами на очах.
Бенефіціари проєкту та керівництво Благодійного фонду «Карітас-Київ» висловлюють вдячність інклюзивній пекарні Good Bread from Good People за підтримку людей, які вкрай потребують допомоги благодійників.
Tags: #домашня опіка #карітас київ