![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/08/67946526_2901882109841114_5654952884798750720_n.jpg)
У рамках проекту «Домашня опіка» Карітас Харків розпочинає набір людей «золотого віку» 55+ до участі у заходах дозвіллєвої платформи «Здоровенькі були»
Дозвіллєва платформа «Здоровенькі були» – це унікальні заходи з надзвичайно домашньою, затишною та дружньою атмосферою, пізнавальним та психологічним компонентами, а ще – розмаїття творчих занять, радісні посмішки та задоволення від активного дозвілля як запоруки довголіття та прекрасного самопочуття.
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/08/67782899_2901882086507783_4570655276725698560_n.jpg)
![](https://homecare.org.ua/wp-content/uploads/2019/08/67686706_2901882103174448_2988177076185464832_n.jpg)
На вас чекають:
✔Інформаційно-просвітницькі тренінги та консультації з актуальних тематик;
✔Солодощі, чай та кава, а також дружнє спілкування у колі однодумців;
✔Розважально-дозвіллєві заходи;
✔Творчі майстерні з виготовлення та прикрашання домашніх дрібничок, тощо.
Обов’язкова попередня реєстрація за телефонами:
095 04 29 305; 067 560 55 80.